Novinky v kurzu Poradce pro výživu

Poradce pro výživu a suplementaci. Šestiměsíční kurz určený profesionálům, podnikajícím či pracujícím v oblasti výživy a zdraví, i laikům, kteří se chtějí naučit, jak si změnou stravy udržet zdraví, zbavit se nadváhy i neduhů, které pramení z nezdravých stravovacích návyků moderního člověka.

Novou učební pomůcku v tomto provedení máme jako jediní v ČR. Čtěte pod obrázkem.

V letočním roce spouštíme dva studijní turnusy

Jeden na jaře, druhý na podzim. A protože zahájení jarního turnusu klepe na dveře, chceme vás seznámit s novinkami, které jsme pro letošní rok připravili.

  • Ještě více “školy hrou”. Mezi učební materiály jsme přidali deskovou hru, se kterou si probíranou výuku osvojíte snadněji a rychleji. 100 hracích karet představuje v tuzemsku dostupné potraviny, úkolem studentů je sestavit vhodný jídelníček dle zadání lektora. Podobnou pomůcku máme mezi stejně zaměřenými kurzy a školeními jako jediní v ČR.
  • Ještě větší důraz na holistické vnímání zdraví. Sledujeme dění ve světě zdraví a výživy a víme, že za posledních pět let se tento svět změnil k nepoznání – stále silnější slovo má holistický pohled na svět, který tradiční západní vnímání zdraví obohacuje o moudrosti a zkušenosti Východu. Dívat se na zdraví jako na celek je jednou z hlavních zásad, kterou učíme.
  • Co se nemění? I po skončení kurzu vás budeme podporovat. Pokud se rozhodnete po absolvování kurzu pro podnikání v oblasti zdraví, nezačneme se na vás dívat jako na soupeře. Naopak, v začátcích vám pomůžeme – poradíme s propagací, poskytneme mentoring. Přesvědčte se sami – ohlasy účastníků.
  • Nemění se ani naše přesvědčení, že distanční forma studia, která kombinuje on-line samostudium a živá setkání s lektorem, jsou tím nejlepším způsobem, jak nové vědomosti co nejlépe vstřebat – osobní kontakt, možnost dotazů a okamžité zpětné vazby jsou k nezaplacení.

Jarní turnus spouštíme již brzy – na konci března. Celkem 380 výukových hodin, nabitých teorií i praxí, absolvujete částečně online, částečně na osobních setkáních v Praze či Ostravě (dle vašeho výběru).

Pro zahájení studia nepotřebujete žádné speciální vzdělání. Pouze chuť a nadšení naučit se dělat věci nově. Přijďte, těším se na vás!

Mgr. Martin Jelínek
Výživový poradce, autor a lektor kurzu

Zahájení jarních turnusů:
Praha – 29. března
Ostrava – 30. března

Více o kurzu Poradce pro výživu a suplementaci zde.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *