Nově u nás zaplatíte kartou. Rychle a pohodlně.

Máme pro vás praktickou novinku, po které jste už dlouho volali především u on-line kurzů – už několik dnů je možné kurzy, přednášky, ale také knihy a další studijní materiály, platit kartou.

Bezpečnost je zajištěna, veškerá komunikace probíhá prostřednictvím platební brány společnosti PayU, všechny zadané údaje jsou šifrovány a my k nim nemáme přístup.

Připravili jsme pro vás stručný návod, jak za zvolený kurz, knížku nebo další studijní materiály kartou zaplatit.

  • Vyberte kurz, knihu, výukové CD nebo osobní konzultaci v e-shopu.
  • Na stránce s objednávkou vyplňte adresu a další požadované údaje, v dolní části stránky pak naleznete možnost vybrat platební metodu – vyberte on-line platbu.
  • Po odeslání přihlášky kurzu (nebo objednávky v e-shopu) se vám zobrazí stránka, na které najdete možnost uhradit objednávku kartou nebo rychlým převodem z internetového bankovnictví – možnost druhá je určena pouze těm, kdo mají účet v bankách, jejichž loga jsou uvedena na obrázku. Kartou může zaplatit kdokoli.

  • Pokud se rozhodnete pro platbu kartou, další krok vás přenese už přímo na platební bránu. Tady najdete rekapitulaci své objednávky, tady po zadání všech požadovaných údajů proběhne samotná platba.

A to je vše. Pokud na internetu už kartou platíte, postup u nás se neliší od postupu, který znáte z většiny e-shopů. S placením kartou na internetu nemáte zatím zkušenost? Není vám něco úplně jasné nebo máte dotaz? Neváhejte a napište na obchod@kurzyatac.cz. Poradíme, pomůžeme, vysvětlíme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *