Pijete mléko a jíte mléčné výrobky? A umíte vybrat ty správné?

Na konci března jsem přednášel na brněnském Vegansfestu, který je největším tuzemským setkáním těch, kdo dali navždy sbohem živočišné potravě, včetně vajec a výrobků z mléka.

Před přednáškou, věnovanou vhodnosti či nevhodnosti zařazení mléka a mléčných výrobků do stravy, i po ní, jsem se setkal s mnoha zajímavými lidmi, jejichž názor na mléko je jednoznačný – kravské mléko je ideální potravinou… pro tele. Ne pro dítě, ne pro dospělého. Pokud vás zajímá, co jsem před hledištěm plným veganů o mléce v Brně říkal, pusťte si záznam.

Pojďte se naučit vybírat zdravé mléčné výrobky

Už nějakou dobu mám na webu on-line školení „Co nevíte o mléce“, ve kterém se z pohodlí vlastního domova dozvíte, zda je mléko člověku přirozenou potravinou, jak často a jak upravené je konzumovat a jak se v nepřeberné nabídce obchodníků nenechat napálit a koupit jen zdravé mléčné výrobky, kde zdravé rovná se přirozeně fermentované, bez přídavků aditiv a dalších nebezpečných chemikálií.

Kurz zvládnete z domova, stačí vám připojení k Internetu. A pokud si nebudete něčím jisti, jsem tu, abych vám pomohl a poradil.

Více informací o tom, co vás kurz o mléce naučí

Přeji hezký den!
Mgr. Martin Jelínek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *