On-line kurz Poradce pro výživu – letní turnusy máme na splátky

Obracíte se na nás před prázdninami často s dotazem, jestli neplánujeme on-line kurz Poradce pro výživu a suplementaci nabízet na splátky. Že byste rádi začali se studiem už třeba na chatě nebo dovolené, ale že právě kvůli dovolené nemáte celé kurzovné najednou k dispozici. A půjčovat si? Ne.

Ještě před týdnem jsme odpovídali – počkejte několik dnů, chystáme změnu. Toto pondělí jsme ji nasadili na web: červencový a srpnový turnus on-line kurzu Poradce pro výživu můžete nyní zaplatit na splátky.

Jak to funguje?

  • Z kurzů na našich stránkách vyberte on-line Poradce pro výživu a suplementaci (ne distanční, ne žádný jiný kurz – na žádné další kurzy se splátky nevztahují) a dole zaklikněte způsob platby dle obrázku (viz šipka). Další instrukce pak obdržíte e-mailem.
  • Na splátky lze zaplatit letní turnusy kurzu, tedy ty, které začínají v červenci a srpnu, konkrétně 7. července a 4. srpna.
  • První splátku ve výši 3 000 Kč je potřeba uhradit ještě před zahájením kurzu (lze i platební kartou), zbytek částky je rozdělen do dvou částí – vždy po dvou měsících studia zaplatíte jednu.
  • Pokud neuhradíte splátku, systém vám znepřístupní další přístup do studijní sekce. Samozřejmě, pokud se rozhodnete na čas přerušit studium – v okamžiku úhrady vám přístup opět umožníme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *