Nový projekt, nová výzva. Otevíráme první pobočku Poradce pro výživu!

Máte rádi velké výzvy a cíle? Já ano. Za jedním jsem se vydal v polovině listopadu – v Ostravě jsme s kolegyněmi Martinou Siudovou a Zuzanou Hajdukovou pod názvem Poradce pro výživu otevřeli první pobočku sítě poraden pro zdravou výživu.

Proč nás navštívit ještě v prosinci?

Prosinec v Poradně = 3-6 měsíců poradenství pro vás zdarma a já osobně u vstupní konzultace.

 • Objednejte se na Individuální konzultaci v ceně 2 900 Kč a získáte výživové poradenství na 3 měsíce zdarma. Ušetříte 2 000 Kč.
 • Zvolte libovolný další program na 3 nebo 6 měsíců a dalších 3 nebo 6 měsíců vedení poradenství dostanete navíc.

U všech programů, které v prosinci objednáte a uhradíte, se setkáme osobně – u vstupní konzultace budeme s Martinou nebo Zuzanou společně.

Chcete některý z programů pořídit jako dárek? Objednejte, zaplaťte do 15. prosince a my vám pošlete dárkový poukaz se jménem obdarovaného.

Otázky a odpovědi:

 • První pobočku máte v Ostravě. Znamená to, že pokud nejsem z regionu, nemá pro mě vaše nabídka význam?
  Nikoli. Pro ty, kdo to k nám mají daleko, jsme připravili konzultace elektronickou cestou – po Skype (hovor či videohovor).
 • Kdo mě povede? A kdo garantuje odbornost poskytovaných služeb?
  V poradnách pracují absolventi mého kurzu Poradce pro výživu, navíc s několikaletou praxí, odborným garantem jsem já sám.
 • Komu návštěvu poradny doporučujete?
  Každému, kdo chce správnou stravou změnit sám sebe – potřebuje zhubnout přebytečné kilogramy nebo naopak nabrat svalovou hmotu, trápí ho civilizační onemocnění jako je například cukrovka a jiné. Jeden z programů je věnovaný aktivním sportovcům, myslíme na vegetariány i vegany.

Přijďte, moc se na vás s Martinou a Zuzanou těšíme!
Váš Martin Jelínek

Přejít na stránky poradny Poradce pro výživu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *